Collection: Beef

Regeneratively Farmed | Grass Fed/Finished | Pasture Raised | Non-GMO | No Antibiotics Ever
16 products
  • Beef Sirloin
    Regular price
    from $20.00
    Sale price
    from $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TCM Packs
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • TrifectaPack
    Regular price
    $21.00
    Sale price
    $21.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SamplePacks
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Tendons
    Regular price
    from $24.00
    Sale price
    from $24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Liver
    Regular price
    from $13.00
    Sale price
    from $13.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Lips
    Regular price
    from $22.00
    Sale price
    from $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Hearts
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • JollyPack
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Trachea
    Regular price
    from $14.00
    Sale price
    from $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Aorta
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Test Kitchen Bites No.8—Holiday edition
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Liver (Garnish)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Kidney (Garnish)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beef Spleen (Garnish)
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ChewPack Sampler
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out